Форум KirovNet
14 Окт. 2019, 22:40:18 *
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?

Войти
Новости:

На сайт  Начало   Правила Помощь Игры Поиск Календарь Войти Регистрация  
Страниц: [1]   Вниз
  В закладки  |  Печать  
Тема: Консультации адвоката: краткий обзор систем налогообложения в РФ  (Прочитано 3337 раз)
Kostileva
Магистр флуда
Забанен
(был на форуме 30 Нов. 2016, 05:33:52)

Просмотр профиля Email
14 Фев. 2016, 08:31:51

Среди вопросов, которые чаще всего задают предприниматели, в том числе начинающие, встречаются следующие:

Какую систему налогообложения следует выбрать, начиная новое дело, или на какую систему налогообложения имеет смысл перейти, когда предприниматель – не новичок, и его бизнес работает уже в течение определенного времени.

Адвокат Матвей Конышев представляет Вашему вниманию краткий обзор систем налогообложения в РФ. Эта информация будет полезной и поможет Вам выбр
Перейти к оригиналу новости

Сергей
Гость
Ответ #1: 17 Фев. 2016, 20:00:34

У меня есть основное место работы. могу ли я получить патент на ремонт авто без открытия ИП? почта 45rus0777@rambler.ru
gyy123
Наблюдатель
*
(был на форуме 08 Окт. 2016, 06:24:08)

Просмотр профиля Email
Ответ #2: 28 Сен. 2016, 11:14:59

I really could come across Stamkos or it may be Tavares for being the best gamblers folks they'll advance matchups green teas Crosby, Patrice Bergeron as well as the Malik Marchand plus they're professional termes recommended as well as the playmakers. NHL Coins   Besides really enjoy Logan Assemblage as well as the Tyler Seguin around wings thanks to Jonathan Toews, sadly i think it has been Toews' type as well as the Crosby's type can potentially encourage the tastes those defensive-zone initializes, however the Football team North america may possibly not have associated with favored. And I am about thanks to Stamkos or it may be Tavares. As well as the wouldn't the product make fitting when you consider Stamkos used to be affected as well as the wasn't able to be in the Sochi Olympics as well as the Tavares eventually got affected as well as the wasn't able to conclusion where series. Simple as well as the self evident option is Football team The north east, NHL 17 Coins   sadly it's not through which I am about with this particular particular. They are just plain a desirable football team as well as the easily ideal, sadly While i have difficulty employing the idea of the product also sensational those series.
гoндoн
Наблюдатель
*
Забанен
(был на форуме 05 Окт. 2016, 20:14:42)

Просмотр профиля Email
Ответ #3: 29 Сен. 2016, 14:15:28

I really could come across Stamkos or it may be Tavares for being the best gamblers folks they'll advance matchups green teas Crosby, Patrice Bergeron as well as the Malik Marchand plus they're professional termes recommended as well as the playmakers. NHL Coins   Besides really enjoy Logan Assemblage as well as the Tyler Seguin around wings thanks to Jonathan Toews, sadly i think it has been Toews' type as well as the Crosby's type can potentially encourage the tastes those defensive-zone initializes, however the Football team North america may possibly not have associated with favored. And I am about thanks to Stamkos or it may be Tavares. As well as the wouldn't the product make fitting when you consider Stamkos used to be affected as well as the wasn't able to be in the Sochi Olympics as well as the Tavares eventually got affected as well as the wasn't able to conclusion where series. Simple as well as the self evident option is Football team The north east, NHL 17 Coins   sadly it's not through which I am about with this particular particular. They are just plain a desirable football team as well as the easily ideal, sadly While i have difficulty employing the idea of the product also sensational those series.

пиши понятно, кусок дерьма 
Vwiwyuika
Наблюдатель
*
(был на форуме 08 Май 2017, 11:16:25)

Просмотр профиля Email
Ответ #4: 04 Май 2017, 11:22:57

могу ли я получить патент на ремонт авто без открытия ИП? почта
Kalantar
Наблюдатель
*
(был на форуме 30 Окт. 2018, 13:26:09)

Просмотр профиля Email
Ответ #5: 04 Июнь 2017, 17:56:54

Я сам обращался к адвокату несколько раз, мне тоже интересовало  НАЛОГОВОЕ ПРАВО. В этой компании мне помогли без всяких трудностей и проблем. Я к ним обратился по совету друга моего и не пожалел.
Warling
Наблюдатель
*
(был на форуме 26 Май 2019, 19:59:17)

Просмотр профиля Email
Ответ #6: 28 Нов. 2018, 11:38:22

11111
Страниц: [1]   Вверх
  В закладки  |  Печать  

Перейти в: